Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Vážení občania, upozorňujeme Vás na zmeny vo vykonávaní slávnostných občianskych obradov v obradnej sieni MsÚ Vysoké Tatry , ktoré sa uskutočnili po prijatí Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Vážení občania, upozorňujeme Vás na zmeny vo vykonávaní slávnostných občianskych obradov v obradnej sieni MsÚ Vysoké Tatry , ktoré sa uskutočnili po prijatí Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.Vytlačiť
 

Vážení občania,

upozorňujeme Vás na zmeny vo vykonávaní slávnostných občianskych obradov  v obradnej sieni MsÚ Vysoké Tatry , ktoré sa uskutočnili po prijatí Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Zmeny sa týkajú slávnosti „ Vítanie detí“ , určené pre rodičov a ich novonarodené detičky, ktoré sa narodili v roku 2018 a narodia v nasledujúcich rokoch  a slávnosti „Prijatia jubilantov“, ktorí oslavujú jubileum 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90  a viac rokov.

V súvislosti s týmto zákonom  je potrebné, aby samotní oslávenci alebo ich príbuzní:

  • Vyplnili písomnú žiadosť, ktorú nájdete na webovom sídle mesta Vysoké Tatry – www.vysoketatry.sk.  v sekcii Tlačivá , v Denných centrách, na prvom kontakte mestského úradu.
  • Osobne ju doručiť na mestský úrad, na prvý kontakt, alebo na oddelenie organizačné, školstva, sociálnych vecí a zdravotníctva
  • Žiadosť je potrebné podať v dostatočnom predstihu. Pri prijatiach jubilantov je to minimálne mesiac pred narodeninami. V prípade vítania detí sa slávnostné prijatie uskutočňuje raz do roka po ukončení kalendárneho roka,t.j. najneskôr do 31.1. nasledujúceho roka.
  • Bližšie informácie: Anna Jurečková, kontakt: 052/4780413, anna.jureckova@vysoketatry.sk

Tento oznam je určený pre občanov s trvalým pobytom v meste Vysoké Tatry.


 
 

dnes je: 23.9.2019

meniny má: Zdenka

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka