Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Partnerské mestá

 Mesto

 Odkaz na web stránku

  

 

 www.bukowinatatrzanska.pl

 Bukowina Tatrzańska

 
  

 

 www.mesto-pardubice.cz

 Pardubice

 
  

www.kosice.sk

Košice 

 

  

 

 www.poprad.sk

Poprad

 
  

 

www.zakopane.pl

 Zakopane

 
  

 

Nosegawa

 Nosegawa

 
  

 

 www.kezmarok.sk

 Kežmarok

 
  


 

Poďakovanie

Pri príležitosti Dní ochrany prírody CVČ Domino pripravilo v dňoch 21. – 31. 3. 2007 niekoľko zaujímavých prednášok a akcií pre deti košických škôl.
Okrem iného sa nám podarilo pod koordináciou p. Bc. Lukčovej nadviazať a zorganizovať v rámci projektu „ Memorandum o porozumení a vzájomnej spolupráci“ medzi mestom Košice zastúpené primátorom Ing. Knapíkom a mestom Vysoké Tatry, zastúpené Ing.Mokošom, prednášku o Vysokých Tatrách s p. Ing. Semanom, ktorá bola pre deti zo strany p. Semana pripravená veľmi pútavou a zaujímavou formou a upozornila na stav vo Vysokých Tatrách po veternej kalamite a následnom požiari.
Deti sa oboznámili s faunou a flórou Vysokých Tatier a niektorými endemitmy tohto nášho chráneného územia a kládli veľa otázok, čo svedčí o ich záujme.
Na záver deti dostali množstvo rôznych materiálov, z ktorých mali radosť a odchádzali s tým, že si spravia nástenku.
Touto cestou chceme poďakovať p.Ing. Semanovi za angažovanosť a aktívnu spoluprácu na tomto podujatí. V spolupráci na podobných akciách chceme aj v budúcnosti pokračovať a u detí tak prehlbovať ich pozitívny vzťah k prírode. Do obsahu takto chápanej činnosti zahrnieme aj vzdelávací význam súvisiaci s prehlbovaním poznatkov o vlasti, prírode a pozornosť upriamime na zvláštnosti a špecifiká tohto územia. Výchovný význam tak prepojíme aj s enviromentálnou a ekologickou výchovou a ochranou životného prostredia, zvlášť potom Vysokých Tatier.                 S pozdravom                                        Mgr.Taťjana Volková
                                       riaditeľka CVČ Domino


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka