Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Straty a nálezy

Strata náušnice

"Strata náušnice"

V dňoch od 23.2. do 26.2.2018 sa stratila zlatá šrobovacia náušnica v Tatranskej Lomnici- má tvar pologule, sú na nej vyryté tri hviezdičky a v strede každej hviezdicky je jeden kamienok, jeden je červenoružový, jeden je biely, resp. priesvitný a jeden bledo petrolejovozelený, pričom predpokladaný dátum stratenia je nedeľa 25.2.2018. Prípadného nálezcu vieme odmeniť. V prípade nálezu ma prosím kontaktujte na tel. 0949168800. Ďakujem.


 

Hľadá sa psík západosibírska lajka menom Cara.

Hľadá sa psík západosibírska lajka menom Cara.
 HĽADÁ SA.pdf (50.3 kB) (50.3 kB)

 

Hľadá sa psík západosibírska lajka menom Cara, informácie sú v prílohe.


 

nájdený, voľne stojací detský kočiar zn. Graco

 Dňa 04.01.2018 v čase o 22.40 hod. policajná hliadka OO PZ Vysoké Tatry na stanici SAD v Starom Smokovci našla voľne stojací detský kočiar zn. Graco, čiernej farby, určený pre dvojičky, pričom v kočiari sa nachádzal pár detských pletených rukavíc sivej farby, skladací dáždnik čiernej farby a ochranná priesvitná fólia proti dažďu. Majiteľa sa zistiť nepodarilo. Kočiar sa nachádza na Obvodnom oddelení PZ Vysoké Tatry, Nový Smokovec č. 20.

 

Kočiar Kočiar
Kočiar Kočiar
Kočiar

 


 

dnes je: 25.9.2018

meniny má: Vladislav

webygroup
ÚvodÚvodná stránka